Yami no Matsuei. Ostatni synowie ciemności t. 1

Tłumaczenie: Aleksandra Watanuki
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Yami no Matsuei. Ostatni synowie ciemności". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Waneko
Yami no Matsuei
83-89893-61-4
komiksy
Miranda

W pierwszym opowiadaniu Tsuzuki dostaje pod opiekę nowego partnera, tajemniczego i milczącego Asuke. Dlaczego jednak ten chłopak ciągle psuje mu szyki? Ojej... a premia była tak blisko... chlip!
Druga cześć to ponura sprawa wampira, który wysysa krew tylko z mężczyzn! I czemu oskarżają o to fajtłapowatego Tsuzukiego?! Czy ta niezdara wygląda jak krwiożerczy Drakula?!

Kaszydo | 2016-12-03
Na półkach: Komiksy, Przeczytane, Posiadam

Po mangę sięgnęłam z ciekawości po obejrzeniu anime. I muszę przyznać, że wolę mangę. Anime nie zawiera wszystkich historii albo je spłyca. W mandze lepiej poznajemy również bohaterów.Jedyne co może odstraszać to kreska. Stara szkoła bishów z podłużnymi trójkątnymi brodami,o długich szyjach i dziwnych proporcjach ciała. Ale jak się przyzwyczaić to historia wciąga. Mamy i trochę horroru i trochę humoru. Jedyny problem, od dawna nic nowego nie dostaliśmy. Podobno w Japonii w 2011 zaczęły wychodzić nowe rozdziały, ale króciutkie i co 3 miesiąca. Druga sprawa, że kreska drastycznie się zmieniła. Z paru grafik które udało mi się znaleźć ta nowa bardziej mi się podoba.

Elizabethczyta | 2015-06-22
Przeczytana: 2009 rok

To z tym właśnie tytułem rozpoczęłam swoją przygodę z mangą, i nie żałuję wyboru :) Prawdzie do kreski trzeba się przyzwyczaić, ponieważ jest ona dość specyficzna, ale fabuła, poczucie humoru, akcja i przede wszystkim postaci rekompensują wszystko :) Uważam, że cała seria trzyma wysoki poziom, każdy tom pochłania się na raz, z wypiekami na twarzy, dlatego polecam wszystkim fanom zarówno mangi jak i po prostu dobrych komiksów :)

Oshiroi | 2014-03-08
Na półkach: Komiks, Waneko, Przeczytane
Przeczytana: 07 marca 2014

Akcja prowadzona chaotycznie, nie wiadomo co się dzieje.

huaxin | 2017-04-28
Na półkach: Manga, komiksy, Przeczytane