W szkole nie nauczono mnie biznesu

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
978-83-7377-365-3
biznes, finanse
Malwina

Poznaj sprawdzone sposoby na sukces wynikające z siedemnastoletniego doświadczenia zawodowego Piotra Zarzyckiego. Od zostania milionerem dzieli Cię tylko jeden krok. Poznaj nowy wymiar marketingu i wykorzystaj go do własnych celów. Dowiedz się, jak możesz zostać niezależnym finansowo człowiekiem, któremu niestraszny będzie jakikolwiek kryzys. nie ufaj teoretykom, lecz doświadczonemu praktykowi.

pdp | 2014-03-02
Przeczytana: styczeń 2013

dobra książka, napisana prostym językiem przez Polaka i dla Polaka więc łatwo ją zrozumieć,
bardzo dobra na początek przygody z MLM ;)

Damian Kula | 2015-03-03

Książka napisana przez polaka dla polaków. Bardzo konkretna wyjaśniająca podstawy dlaczego w szkole nas nie nauczono biznesu i podstawy biznesu marketingu sieciowego. Cena moim zdaniem jest adekwatnie bardzo niska w stosunku do zawartej w książce wiedzy. Czego chcieć więcej? Treść bardzo uświadamia w jakim żyjemy systemie i pokazuje, że jednak można wykorzystać swój ukryty potencjał. Na start - wskazany tytuł do obadania !

| 2013-05-22
Na półkach: Przeczytane, MLM
Przeczytana: 22 maja 2013

Według mnie to bardzo dobra pozycja dla osób startujących w MLM, którym brakuje pewności i wiedzy, bo przecież w szkole nie nauczono ich biznesu, a także dla osób, które się na jakiś czas "zawiesiły". Pisana prostym językiem, zwraca uwagę na najprostsze błędy i daje do zrozumienia, że to nie z biznesem jest coś nie tak, ale z naszym podejściem.Tytuł trafiony, polecam każdemu zainteresowanemu branżą MLM.

Dawid | 2016-01-31

Prosta i mało rewolucyjna książka o MLM, plusy i minusy:
+ książkę czyta się bardzo lekko
+ jest napisana przez Polaka więc odnosi się do naszych realiów
- jest mało konkretna
- nie wnosi nic rewolucyjnego dla networkera
- traktuje o MLM więc na 99% po latach z zażenowaniem będziesz udawał że nie znasz tej książki i nie wiesz dlaczego masz ją na półce ;)

dariusz251 | 2016-02-22

Podstawowa lektura dla osób chcących zajść wysoko w marketingu wielopoziomowym.

Ka3oR | 2014-11-12
Przeczytana: 15 września 2013