Podatki, czyli rzecz o grabieży

Wydawnictwo: Dextra
83-911760-5-3
AGNIESZKA

Nie rozumiesz systemu podatkowego obowiązującego w Polsce? Masz już dość wykładów "tytanów polskiej szkoły ekonomicznej" przełomu XX i XXI w. i wmawiania, że jesteś nic nie rozumiejącym prostaczkiem? jesteś zniechęcony i nie wierzysz, że może być lepiej, prościej, jaśniej? Na co dzień użerasz się z urzędnikami podatkowymi głuchymi na wszelkie racjonalne argumenty? Bezskutecznie próbujesz przestrzegać skomplikowanego prawa i dostosować się do często zmieniającego się systemu podatkowego? Uginasz się pod ciężarem haraczu płaconego państwu, tak ogromnym, że lada moment upadniesz?
Ta książka jest dla Ciebie!

W tym fundamentalnym dziele o podatkach Janusz Korwin-Mikke, jeden z niewielu polityków nieskażonych zarazą XX w. - socjalizmem, przedstawia zrozumiały i efektywny system podatkowy, którego wprowadzenie zażegnałoby coraz większe niebezpieczeństwo grożące Polsce.

| 2014-10-24

Lekko, przyjemnie, przystępnie, do rzeczy... Takie rzeczy powinno się czytać w szkole średniej na lekcjach przedsiębiorczości, zamiast pół roku szkolnego tworzyć biznesplan.

Kamil Wysocki | 2017-01-04
Przeczytana: 25 maja 2016

Jeśli lekcje Przedsiębiorczości w szkole średniej mają naprawdę czegoś uczyć, to powinno się na niej czytać tę książkę. Autor w sposób klarowny i precyzyjny opisuje poszczególne rodzaje podatków, sposób ich działania, wady i zalety. Zdecydowanie warte przeczytania

Adriano | 2017-05-24
Kamil | 2017-04-16