Podatki, czyli rzecz o grabieży

Okładka książki Podatki, czyli rzecz o grabieży
Janusz Korwin-Mikke Wydawnictwo: Dextra popularnonaukowa
popularnonaukowa
Dextra
2004-01-01
2004-01-01
83-911760-5-3
Liberalizm podatki Korwin-Mikke reforma rodzaje podatków filozofia państwo

Na półkach: , , , ,

Jeśli lekcje Przedsiębiorczości w szkole średniej mają naprawdę czegoś uczyć, to powinno się na niej czytać tę książkę. Autor w sposób klarowny i precyzyjny opisuje poszczególne rodzaje podatków, sposób ich działania, wady i zalety. Zdecydowanie warte przeczytania

Lekko, przyjemnie, przystępnie, do rzeczy... Takie rzeczy powinno się czytać w szkole średniej na lekcjach przedsiębiorczości, zamiast pół roku szkolnego tworzyć biznesplan.

Autor w przystępny sposób przedstawia każdy z podatków, jego pochodzenie, wady i zalety. Pozycja godna uwagi dla każdej osoby interesującej się polityką/gospodarką/finansami.

Dodaj cytat z książki Podatki, czyli rzecz o grabieży

Ciekawostki historyczne