Kontroler snów

Wydawnictwo: Nisza
9788392281986
historyczna

To powieść zaskakująca i zagadkowa. Wciąga czytelnika i nie chce puścić aż do ostatniej strony, a potem jeszcze długo pozostaje w świadomości (lub w podświadomości). Obraz goni tu obraz, sen

Pola | 2013-06-03
Przeczytana: styczeń 2010

Ewenement na temat Świadomego Śnienia, spisany przez autora który nie chce się ujawnić ale bynajmniej nie dla tego że miałby się czego wstydzić- Temat ogarnął, zawarł wszystkie właściwe elementy w całkiem wciągającej, nieprzewidywalnej historii, będącej współczesną wersją wyprawy Orfeusza do Hadesu. Uprzedzam jednak że to temat dość alternatywny i nietypowy- taka specyfika klimatu tego, co czai się pod powiekami, z całym dobrodziejstwem i przekleństwem inwentarza jakim obdarza nas podświadomość. Polecam osobom zainteresowanym tematyką LD

Tutamsiam | 2015-06-30
Na półkach: Sprzedana, Przeczytane
Przeczytana: 25 listopada 2014

Pomysł dobry.
Fabuła nieco wolna a opisy nie są na tyle wciągające aby lektura pochłonęła mnie bez reszty. Nie mogłam więc doczekać się kiedy skończę.

Lidia | 2016-01-05
Przeczytana: 03 stycznia 2016

Dobrze napisany, wielowymiarowy thriller SF. Mistrzyni pióra w świetnej formie, choć tym razem ukryta pod pseudonimem :) Polecam!

Potisz | 2016-01-11
hela starzyńska_ | 2014-10-12