Double Standards
Wanda

Piękna i wykształcona Lauren przyjeżdża z prowincjonalnego miasteczka do Detroit w poszukiwaniu pracy. Zdobywa ją, lecz ceną jest uwikłanie się w nieczystą grę rekinów biznesu. Bohaterka przypadkiem poznaje niezwykle przystojnego prezesa firmy Global. Z początku traktuje on Lauren jak jedną ze sw jedną ze swoich łatwych zdobyczy. Wkrótce jednak urzeka go jej inteligencja i wdzięk, a także niewzruszone zasady dziewczyny. Jego zainteresowanie staje się głębsze niżby tego pragnął.

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

tatiasza | 2015-06-14

Książka na jeden wieczór. Romans, dość przewidywalny. Czytało się szybko, miło i przyjemnie:)

Ziraelka | 2013-03-14

Jedna z najbardziej niedocenianych książek tej autorki. Dla mnie osobiście wspaniała, jak wszystkie pozostałe, choć zdecydowanie najskromniejsza objętościowo.
Lauren to naprawdę wspaniała bohaterka - Judith McNaught ma wielki talent do kreowania swoich postaci.
Historia jej znajomości z pewnym wyrachowanym playboyem zaczyna się słodko, ale przyniesie jej i wielkie cierpienie i niespodziewane szczęście, jak zwykle u Pani McNaught.
Bardzo polecam!

atram | 2016-09-06
Na półkach: Ulubione, Przeczytane

Ewidentnie jest to dość dobra w swoim gatunku pozycja, wielbiciele pióra pani McNaught na pewno się nie zawiodą. Książka została napisana na zadowalającym poziomie. Pod względem wykreowania postaci, a także konstrukcji fabuły, na pewno nie zawodzi. Jednakże, osoby znające inne pozycje w dorobku autorki stwierdzą zapewne, że nie jest to książka stanowiąca maksimum możliwości tej autorki i ja się z taką opinią całkowicie zgadzam. Minus to właśnie przeświadczenie,iż McNaught nie do końca rozwinęła tutaj skrzydła, nie bardzo rozumiem dlaczego ta książka jest tak skromna objętościowo, czy był to rzeczywiście celowy zabieg autorki, czy może jakoś zobowiązała się do napisania krótszej powieści. Wydaje się, że pewne wątki zostały pozamykane zbyt szybko i na kolanie, chociaż początkowo zapowiadały się obiecująco. Niemniej jednak szczerze polecam tę osadzoną w realiach chicagowskiego biznesu historię miłości Lauren i Nicka.

Agnieszka75 | 2014-10-28

Polecam wszystkie książki tej autorki!

marzenas | 2014-02-23
Przeczytana: 05 lutego 2014