Szepty w świetle księżyca

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Night Whispers
Barbara

Inne wydania

Milioner Carter Reynolds zaprasza do swej luksusowej rezydencji w Palm Beach dorosłą córkę Sloan, którą nie interesował się przez blisko trzydzieści lat. Sloan, pracownica policji, nie ma ochoty na kontakt z nieznanym ojcem, zmienia jednak decyzję po otrzymaniu propozycji współpracy z FBI. W domu ojca dziewczyna poznaje starszą siostrę oraz imponującą prababkę, spotyka również mężczyznę swego życia.
Ich romans zostaje przerwany przez brutalne morderstwo. Rozpoczyna się śledztwo, w którym wszyscy są podejrzani, ale najbardziej Sloan...

źródło opisu: http://www.proszynski.pl/

źródło okładki: http://www.proszynski.pl/

zabielka | 2015-05-03
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 30 kwietnia 2015

Czy książka jest dobra? Myślę nawet że bardzo dobra. Jednak powoli zaczynam mieć wrażenie że Pani McNaught zaczyna troszeczkę "na siłę" ciągnąc serie zw "współczesności". Przyznam jednak szczerze że jak dla mnie autorka jest mistrzynią w nakreślaniu głównych bohaterów. po prostu nie da się ich nie lubić. Książka powinna się spodobać osobie która dopiero rozpoczyna przygodę z powieściami danej autorki, jednak jeśli czytelnik zapoznał się już troszkę z jej innymi dziełami, wie że ma lepsze książki. pozdrawiam i polecam :)

tatiasza | 2015-05-16

Piękna pani policjantka, przystojny miliarder, których zaczyna łączyć gorące uczucie. Po drodze napotykają jednak trudności. Jest afera kryminalna, morderstwo. Książka bardzo mnie wciągnęła. Akcja rozwija się bardzo szybko i zaskakuje. Postacie są przedstawione bardzo wyraziście. Polecam:)

Haneczka | 2014-09-12
Na półkach: 2014, Przeczytane, Ulubione
Przeczytana: 09 września 2014

Dzięki poprzedniej książce Judith McNaught którą przeczytałam, "Doskonałość", odkryłam piękny głos Barbry Streisand. A dzięki słuchaniu jej muzyki lektura "Szeptów w świetle księżyca" była tak fantastycznym doznaniem estetycznym , że daję jej 9/10, z tym że dwie gwiazdki dedykuję Barbrze :)

Cudowny głos piosenkarki dopełnił kunszt pisarski pani McNaught.Od pierwszej strony historia nabiera tempa i wciąga nas, bezlitośnie ograbiając nas z wolej woli i czasu. Musimy czytać, kolejną stronę, kolejny rozdział, itd.

Historia miłości która rodzi się powoli, zaplątana w kłamstwach i zobowiązaniach - to już było? Tak, ale nie w takim wykonaniu, nie w takim towarzystwie i nie takim bohaterom! Polecam!

Dorota | 2016-05-21
Przeczytana: 21 maja 2016

To moja pierwsza książka tej autorki i określę ją jako sympatyczny "kryminalik" z wątkiem miłosnym. Podobno to najsłabsza książka Judith McNaught, rzeczywiście szału nie ma ale tragedii wielkiej też nie, więc myślę, że spokojnie można sięgnąć po pozostałe.

Eeyore | 2011-10-02
Przeczytana: 2011 rok

To już moja szósta książka Judith McNaught, którą uwielbiam. Niestety jest to jednocześnie pierwsza, która nie otrzymała ode mnie maksymalnej oceny, w której nie zafascynował mnie główny bohater, w której nie czułam żadnej więzi z bohaterką. Czegoś mi tutaj zabrakło.

atram | 2015-11-03

Najsłabsza książka McNaught z tych, które czytałam, a czytałam prawie wszystkie...;) W swoim gatunku i tak jest bardzo dobra, ale moim zdaniem nie trzyma poziomu pozostałych pozycji autorki. Problem tkwi zarówno w fabule, która mnie nie porwała, jak również w nieciekawie skonstruowanych profilach bohaterów (z wyjątkiem Edith Reynolds i Curtney Maitland, bo obie były genialne). Książkę polecam, ale nie należy spodziewać się fajerwerków;)

xCarolinex | 2014-01-06

Kolejna książka Judith McNaught, którą pochłonęłam w jeden wieczór. Jest przesycona namiętnością, a także inteligentnymi i trafnymi uwagami oraz ripostami. Napisana na podobnym schemacie jak inne powieści autorki, które gorąco polecam przeczytać!

Magdalena | 2015-05-22

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Bardzo lubię książki J. McNaught, aczkolwiek dla mnie są już za bardzo przewidywalne, są pisane jednym schematem, co jest trochę irytujące, bo jeśli ktoś czytał jej inne książki to już zna zakończenie. Historie są owszem inne, interesujące, ale zawsze wszystko kończy się happy endem. Czytając przeżywam wydarzenia, ale za chwilę sobie przypominam "przecież się pogodzą, musi być happy end" i cała frajda mija. ,,Szepty w świetle księżyca" zasługują na szczególną pochwałę w związku z wątkiem morderstwa. Do samego końca nie mogłam dojść do tego, kto mógł być sprawcą, a ostatecznie bardzo się zdziwiłam, bo podejrzewałam kogoś innego. Najbardziej przewidywalna była główna para bohaterów, jak w każdej książce tej autorki bohaterzy poznają się, mężczyzna zaczyna interesować się kobietą, ona go odrzuca, ale po pewnym czasie uświadamia sobie, że go jednak kocha, następnie bohaterka robi coś, co w oczach bogatego mężczyzny (bo w każdej książce jest on prędzej czy później bogaty, sławny i...

Amoretta | 2014-08-25
Przeczytana: 25 sierpnia 2014

Jakoś nie mogłam przez nią przebrnąć. Odłożyłam na półkę kiedy zamiast wzniosłych uczuć odnalazłam kryminał z policjantką biedną, małą, zapomnianą, a jednocześnie podziwianą i z bogatym tatusiem. Przeciw tatusiowi działa z FBA. Żenada i zdrada. Nie czytam.

Justyna | 2013-06-25
Przeczytana: 2012 rok

Nie wiem czemu ta książka na początku mnie nie wciągnęła, ale zrobiłam 2 podejście i nie żałuję;))