Święty szlak

Tłumaczenie: Stefan Baranowski
Wydawnictwo: vis-a-vis/Etiuda
The Holy Road
historyczna

święty szlak to książka, którą czyta się jednym tchem. Bohaterowie stają się bliscy i w napięciu śledzimy ich codzienne życie, w które wkrada się coraz więcej niepokoju.

źródło opisu: opis własny

alice1985 | 2012-07-09
Na półkach: Ulubione, Przeczytane, Posiadam
Przeczytana: 09 lipca 2012

Książka na prawdę godna polecenia. Ciężko się od niej oderwać, czyta się jednym tchem. Niestety jak to bywa z historiami o Indianach zakończenie smutne.

hincol44 | 2016-10-16

Na pewno autor potrafi grać na emocjach. Pod tym względem pozycja rewelacyjna. Jednak tło historyczne, mieszanie faktów poraża. Wykorzystywanie autentycznych wydarzeń, jednak nie w tym miejscu i nie z tymi postaciami, kompletna porażka....A szkoda... Facet kompletnie nie przygotowany do napisania książki z takim tłem historycznym, które tak mocno wykorzystuje i wplata w życie bohaterów. Jednak, jeśli to pominąć ciężko się od niej oderwać.

Jutciak | 2016-10-14
ElGato | 2016-03-26