Skrzydła

Seria: Pan Kuleczka
Wydawnictwo: Media Rodzina
linka

Druga część przygód Pana Kuleczki i jego sympatycznych przyjaciół: kaczuszki Katastrofy, pieska Pypcia i muszki Bzyk-Bzyk.

źródło opisu: http://mediarodzina.pl/seria/pan_kuleczka

źródło okładki: http://mediarodzina.pl/seria/pan_kuleczka

Ann | 2014-04-09

Pan Kuleczka to jedna z ulubionych serii mojego synka. W bardzo ciepły i pozytywny sposób przedstawia ważne tematy oraz różnice między charakterami.
Sądzę, że to bardzo dobra pozycja, nie tylko na dobranoc. Mnóstwo śmiechu i wzruszeń dla całej rodzinki.

Jedna z moich ulubionych książek z dzieciństwa.

Ewa | 2015-05-14

Jak dla mnie TO PORASZKA ..sorry ale nie moj typ...nic nie wnosi ....

DominikaW | 2013-04-02

Kto powiedział, że Pan Kuleczka jest książką dla dzieci? Matko, ojcze - poczytaj sobie na dobranoc!

Opowiadania o panu Kuleczce, psie Pypciu, kaczce Katastrofie i Bzyk-Bzyku, którzy stanowili zwykłą rodzinę i zajmowali się codziennymi sprawami, przybliżają dziecku otaczającą rzeczywistość, zaciekawiają, zachęcają do własnego odkrywania...

madzia | 2012-09-19
Przeczytana: 17 września 2012

Dziwna ... PIES Pypeć, Kaczka Katastrofa, mucha Bzyk-Bzyk ale moim dziewczynkom się podobało..:)

maullido | 2015-05-06
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Najlepsza książka mojego dzieciństwa :)

kudybcia | 2016-07-15

to moja ulubiona