Manipulowanie umysłem

Tłumaczenie: Anna Sosenko
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteka Moderatora". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Moderator
Manipulated Mind
83-920207-0-7
Mariusz

Indoktrynacja, manipulacja i warunkowanie umysłu jak rozpoznać i jak zachować zdrowy rozsądek by nie wyprano ci umysłu. Książka którą naprawdę warto poznać.

Podstawy podstaw, ujęte w przychylnej dla każdego formie. Jeżeli ktoś zaczyna interesować się taką tematyką, to dobra książka na sam początek.

Izabella | 2017-11-10

Genialna książka! Odkrywa tajemnice psychologii i samej manipulacji na poziomie podstawowym czyli bez trudnych pojęć i terminów, a na konkretnych wydarzeniach z historii (np. kto jest odpowiedzialny za śmierć ciężarnej żony Romana Polańskiego i dlaczego to zrobił). Sam temat przewodni- o jeńcach Amerykańskich w Korei bardzo szokujący. Nie mogę się doczekać aż sięgnę po nią ponownie. Dużo mi wyjaśniła i pokazała na co uważać czytając gazety, rozmawiając z ludźmi czy chociażby oglądając telewizję. Potrafię o wiele sprawniej wychwycić zachowania próbujące kimś manipulować zarówno u innych jak i u siebie. Warto przeczytać szczególnie teraz kiedy z każdej strony jesteśmy bombardowani propagandowymi informacjami.

Ula | 2015-01-24

Każdy kto myśli, że nikt nie może zmienić jego poglądów powinien przeczytać tę ksiązkę, ma szansę się przekonać, jak bardzo może się mylić.

Sylwester | 2017-01-06
Kasia | 2015-12-30