Mage: The Awakening

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Mage: The Awakening". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: White Wolf
Mage: The Awakening
1-58846-418-0
RPG, Mag, Mage, Świat Mroku
hobby
angielski
WyrdHamster

Narracyjna Gra Współczesnego Czarownistwa Moc by odmienić świat W czasach które dawno minęły, śmiertelnicy zdetronizowali bogów i zajęli niebiosa dla siebie. I z tego powodu, zostali zruceni do świata gliny, ich umysły zostały zaciemnione ignorancją. Tylko garstka pamięta swe dziedzictwo – moc magii. Jeśli nie mogą zdobyć niebios, stworzą własne królestwa na ziemi. Więcej o systemie można...

Narracyjna Gra Współczesnego Czarownistwa
Moc by odmienić świat

Więcej o systemie można poczytać na Mrocznej Wiki: http://swiatmroku.wikia.com/wiki/Mag:_Przebudzenie

WyrdHamster | 2010-08-11
Na półkach: RPG, Ulubione, Przeczytane, Posiadam

Swą opinię zacznę od systemu, a potem przejdę do podręcznika, bo w tym wypadku to dwie różne rzeczy.

„Mage: The Awakening” to system niekończącego się potencjału. Opowiada o ludziach, którzy uzyskując moc bogów, wiodą życie tu, na Ziemi, pośród nas, zajmując się swoim sprawami. Ale za to jakimi! Magowie badają starożytne sekrety swych poprzedników, poszukują rozwiązań na ostateczne pytania wszechświata czy po prostu próbują przejąć władzę w mieście i stworzyć sobie kolejne królestwo na ziemi, z resztą ludzkości jako nieświadomymi sługami. Ścierają się z koszmarami spoza rzeczywistości, ale też z widmami ze swej przeszłości czy borykają się wewnętrznymi demonami, które mają realne kształty. I robią to co reszta naszego gatunku – kochają, nienawidzą, pragną, tęsknią, bowiem nadal są ludźmi, takimi jak ty i ja. Za wyjątkiem wykorzystania Magii, która pozwala urzeczywistnić wszystko czego zapragną – od najpiękniejszych snów, po najmroczniejsze koszmary. Są największymi herosami, jak i...

Marcin Lachowicz | 2016-08-25
Hannibal | 2012-08-30