Podręcznik gracza, Gasnące Słońca

Wydawnictwo: Mag
Fading Suns Player's Guide

Bohaterowie graczy wywodzą się z różnych miejsc i społeczności. Od dziś wszyscy oni będą mieli jedną wspólną cechę : książkę, w której zawarto wiele cennych informacji, pozwalających poznać tło ich postaci. W Podręczniku gracza znajdziecie nowe moce okultystyczne, nową broń i nowe tajemnice. Opisano w nim także wiele innych rzeczy : rycerzy zakonnych, sekty Kościoła, zapomniane religie, oddziały wojskowe...zawarto tu również informacje, dotycząceobcych ras oraz genetycznie zmodyfikowanych przemienionych.

Wanderer | 2016-11-29
PiotrP | 2015-11-16