Pancerna ucieczka

Tłumaczenie: Barbara Szała
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sensacja - Amber". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Tramp of armour
Pancerna, ucieczka
dona

Wiosna 1940 roku - armia hitlerowska wkracza do Belgii. Podczas walk jeden z brytyjskich czołgów, zaatakowany przez niemieckie samoloty, kryje się w tunelu kolejowym. Trwa bombardowanie; tunel zostaje zasypany. Załoga czołgu, dzięki nadludzkiemu wysiłkowi i kosztem życia jednego z kolegów, po dwóch dniach wydostaje się z pułapki. Teraz jednak trzech angielskich żołnierzy czeka zadanie stokroć trudniejsze: hitlerowcy zdołali już pokonać aliantów, więc Brytyjczycy znajdują się na terytorium wroga. Muszą przedostać się do swoich, podejmując najeżoną niebezpieczeństwami wyprawę przez podbitą Belgię, a potem Francję...

Remko | 2010-12-08

Nie polecam.W książce roi się od błędów merytorycznych-choćby od okładki poczynając-co robi na niej oficer wehrmachtu (nawet nie panzerwaffe)i wóz typu sturmgeshutz (niem działo szturmowe) tego nie wiem.Rozumiem,że jest to fikcja literacka,ale ilośc błędów poczynionych przez autora zniechęciła mnie do niej kompletnie.

Jacek Augustyn | 2012-09-12

totalna fikcja,ale to przygodówka i dobrze się czyta,dobra dla nastoletnich chłopców

MaciejS | 2016-07-29

Lekka, przygoda na deszczowy dzień

ROB | 2017-01-18
koszałekopałek | 2016-10-02