Felix i ja

Ty + Ja
Zielona Sowa
2007-01-01
2007-01-01

Miałam ochotę na książkę młodzieżową i mój wybór padł akurat na tą pozycję. Córka stwierdziła, że taka sobie. Ja myślałam, że będzie ciut ambitniejsza...ale niesamowicie się zawiodłam. Nie polecam.

Jedna z niewielu serii, które mają głównie romanse i którą z chęcią czytałam.

Jedna z niewielu serii, które mają głównie romanse i którą z chęcią czytałam.

Słaba czy bardzo słaba? Oto jest pytanie. Zlituję się i postawię na tę pierwszą opcję.
Nic nie zyskacie dzięki lekturze tej książki. Stracicie natomiast coś cennego - czas. I być może nerwy. Nie polecam.

CZytałam ją wiele razy. Zawsze mnie wzrusza... :)

CZytałam ją wiele razy. Zawsze mnie wzrusza... :)

Może ta książka nie jest powalająca, nie ma w niej nic nadzwyczajnego- norma, że ludzie mają jedno oko zielone, a drugie jeszcze inne, ale po prostu miło się ją czyta. Czytałam ją już kilka razy, od początku wiadomo, że skończy się szczęśliwe no ale no przeczytałabym jeszcze raz, gdybym była teraz smutna.Czytajcie,aż się uśmiechniecie! :))

Na półkach: , , , , , , ,

Fantasytczna,doskonała...nie mam słów które opiszą tę książkę!!!

Fantasytczna,doskonała...nie mam słów które opiszą tę książkę!!!

dobra na zabicie nudy. miło się czyta :)

dobra na zabicie nudy. miło się czyta :)

Nie wiem, jak dla mnie książka zupełnie o niczym i zupełnie nie zrozumiana. Czytałam ją niechętnie. W tej książce nic do siebie nie pasuje, to takie denerwujące.

Nie wiem, dlaczego widzę tu tak niepochlebne opinie o tej książce. Moim zdaniem była dobra, podobała mi się i szybko się czytało.

Cudowna, trochę romantyczna historyjka zapewnia dwie godziny odprężenia.

Cudowna, trochę romantyczna historyjka zapewnia dwie godziny odprężenia.

• Pożyczone z biblioteki/od ...
  • Dzieciństwo
  • POSIADAM
  • Dawno, dawno temu...
  • 2009r.

Dodaj cytat z książki Felix i ja