Letnia gorączka

Tłumaczenie: Andrzej Keyha
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biblioteczka Młodych, Portrety". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Akapit
Summer heat
83-85715-72-X
ania_och

Któż pomyślałby, że mały światek Laurie Mobley stanie na głowie za sprawą pewnego chłopca pędzącego przez miasteczko w Teksasie na motocyklu w upalny dzień? Ona sama by w to nie uwierzyła. Przecież wiedziała, jak wszystko ułoży się w jej życiu: skończy szkołę, zrezygnuje z college'u, żeby pomóc matce w prowadzeniu sklepu, wyjdzie za mąż za szkolnego kolegę, poczciwego Crowleya. A ten nowy,...

A ten nowy, Dylan, to marzyciel i buntownik. Przed takimi matka zawsze przestrzegała Laurie Beth. Więc dlaczego siedemnastoletnia dziewczyna zakochała się i postanowiła pójść za głosem serca?

Magdalena T | 2013-11-28

No i przy okazji znalazłam też drugą książkę tej samej autorki. Pamietam, ze te dwie bardzo mi się podobały kiedyś. Nie wiem jak było by teraz, ale gdy byłam nastolatka, to pochłaniały mnie te historie.

Przygody Laurie Beth mieszkającej z mamą i babcią w Teksasie w miasteczku Coyote...;) Wydaje jej się, że wie co będzie robić w przyszłości... do czasu aż poznaje Dylana i odkrywa,że go kocha więc wyrusza do Santa Barbara w Kalifornii aby odnaleźć największą miłość swojego życia...!!!!!!<3 Polecam!!!!!!!!

zwolaa | 2013-05-17
Przeczytana: 17 maja 2013

Lekka, pełna młodzieżowych wyborów książka, przez przypadek znaleziona, na bibliotecznej półce jako książka do pociągu, nie żałowałam :))

Vivan | 2012-08-28
Przeczytana: 15 stycznia 2006