Kampanie II wojny światowej. Dzień po dniu

Wydawnictwo: Dragon
historyczna

Obszerna i wyczerpująca publikacja składa się z dwóch części, poświęconych wojnie w Europie i Afryce Północnej oraz wojnie na Pacyfiku. W ramach poszczególnych rozdziałów autorzy wiarygodnie i szczegółowo analizują każdą kampanię. Czarno-białe i kolorowe zdjęcia, dokładne mapy oraz ilustracje zapewniają sugestywny i nieraz wstrząsający obraz wojny. Szczegółowe kalendaria ukazują, w jaki sposób...

Szczegółowe kalendaria ukazują, w jaki sposób przebiegała wojna dzień po dniu; od wybuchu konfliktu w Europie po katastrofalne w skutkach użycie broni atomowej w Japonii.

źródło opisu: http://www.wydawnictwo-dragon.pl/

źródło okładki: http://www.wydawnictwo-dragon.pl/