Błękitny adept

Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Blue adept
jednorożec, smok, gry komputerowe
Monika

W zielonej, magicznej krainie, zwanej Phaze, Stile jest potężnym, budzącym lęk Błękitnym Adeptem. Pojedynkuje się z jednorożcem, zabija wielkiego, prastarego smoka i zdobywa miłość damy swego serca. W równoległym, technokratycznym świecie Protonu prosty niewolnik Stile walczy o zdobycie statusu obywatela, rozgrywając sterowaną przez komputery grę. Wychodzi też zwycięsko z serii ataków na swe życie, zgotowanych przez tajemniczego nieprzyjaciela...

źródło opisu: http://www.sklep.zysk.com.pl/blekitny-adept.html

źródło okładki: http://www.sklep.zysk.com.pl/blekitny-adept.html

wiejskifilozof | 2015-11-15

Stara klasyczna fantasty.Ot,tak by chciało się napisać.Lecz,co robić,jak do tej starej fantasty.Dołączymy s/f ? Z całym,jego dobrodziejstwem ? Gdzie obok jednorożca,jest i pistolet laserowy ?
Co wtedy ?
Misz-masz gatunkowy,się kłania.
Najpierw miałem obiekcje.Bo,takie połączenie dwóch,zupełnie innych światów wydawał mi się,dość ryzykowny.Ale czytając przekonałem się,do tej książki i w końcu ciekawość wygrała i z przyjemnością skończyłem czytać.

Yrr | 2016-06-10

Za rozczarowujące zakończenie dałem jedną gwizdkę mniej niż części pierwszej. Gdyby była trzecia, to nie dostała by nic, bo już po nią nie sięgnął.

kudybcia | 2016-07-13
Przeczytana: 1996 rok

to chyba pierwsza powieść o światach równoległych, zgrabna fabuła i dobry styl

żabka | 2011-10-03
Na półkach: Przeczytane, Fantasy/Sci-fi
Przeczytana: wrzesień 2011

Drugi tom cyklu o Adepcie. Wyjątkowo pasująca do poprzedniej części. Dorównuje jej jeśli chodzi o akcję i przygodę. Jak ktoś przeczyta pierwszą część to musi zajrzeć także i do tej.

deszcz | 2016-03-08
Błażej | 2016-02-03