Pęknięta nieskończoność

Cykl: Adept (tom 1)
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Split Infinity
ania_och

Dla niewolnika takiego jak Stile pozostanie na resztkę życia pod luksusowymi kopułami najbogatszej w całym wszechświecie planety Proton oznacza, że musi zwyciężyć w Grze. Ma na to wielkie szanse - aż do chwili, gdy na jego drodze stanie piękna i kusząca Sheen. Nagle bowiem okaże się, że nie mieszka on w jednym, lecz w dwóch światach. I w obu prześladuje go tajemniczy wróg...

źródło opisu: http://www.sklep.zysk.com.pl/peknieta-nieskonczonosc.html

źródło okładki: http://www.sklep.zysk.com.pl/peknieta-nieskonczonosc.html

Yrr | 2016-06-10

Jako dziecko byłem zafascynowany Xanth i tym autorem. Jako nastolatek sięgnąłem po tę pozycję i się zawiodłem. Początkowo pomysł dwóch przenikających się światów wydaje się dość ciekawy i oryginalny, ale szybko się odkrywa, że postaci są jakieś mało wyraziste, wątek rewolucyjny rozłazi się po kartach książki jak inne dziwaczne urozmaicenia treści, które niestety nie tworzą ostatecznie jakiejś spójnej, wciągającej historii. Drugi tom przeczytałem, licząc że zakończenie będzie nagrodą za całość, ale nie było.

Odradzam, szkoda czasu, nawet dla miłośników Xanth.

kudybcia | 2016-07-13

bardzo lubię, połączenie fantasy, Spartakusa i dobrego stylu

żabka | 2011-10-03
Na półkach: Przeczytane, Fantasy/Sci-fi
Przeczytana: wrzesień 2011

Dla mnie była to ciekawa przygoda z młodym człowiekiem o imieniu Stile. Razem z nim przeżywamy niesamowite przygody w świecie gdzie rządzi tylko Gra oraz tam gdzie magia jest najważniejsza.

Arahila | 2016-04-09
Karol Łabasiewicz | 2016-02-03