Lekcja biznesu. Czego nauczył mnie Microsoft

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Biznes". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
All I Really Nedd to Know in Business I Learned at Microsoft
83-7255-226-6
Lekcja, biznes, Microsoft
poradniki
dona

Tę książkę czyta sie jednym tchem. Autorka, Julie Bick, spędziwszy kilka najlepszych zawodowych lat w "oku cyklonu", dziś z pewnym dystansem pozwala czytelnikom spojrzeć od kuchni na jedną z najbogatszych i najbardziej dynamicznych firm naszych czasów. Nie kryje też, że Microsoft nauczył ją wielu podstawowych menegerskich umiejętności. Ludzie tworzący swoją codzienną pracą historię przemysłu komputerowego pojawiają się tu na każdej stronie w nowym, pełniejszym wymiarze. Ta książka to jednak znacznie wiecej niż tylko wspomnienia i anegdoty. Porusza ooona sprawy istotne dla wszystkich aspektów zawodowego życia menegerów - od zarządzania bieżącymi zadaniami i pracą zespołu, aż po długoterminowe kierowanie karierą. Z Lekcji biznesu dowiedzieć się można, czym może być praca w hiperkorporacji, jakich wymaga poświęceń, ale jak też szybko uczy praktycznego radzenia sobie z problemami: z trudnym szefem, z niedoświadczonymi podwładnymi, z własnym brakiem czasu lub pomysłów.

scirus | 2016-11-24
Na półkach: Przeczytane, Pożyczone