Ljudi sa četiri prsta
Bałkany, Jugosławia
dominika

Powieść powstała z przetworzonych w fikcję literacką autentycznych materiałów, jakie autor zebrał podczas kilkuletniego pobytu za granicą. Jej bohaterami są ludzie z marginesu społecznego, którzy w poszukiwaniu lepszego losu wyjechali do RFN. Czekał ich tam jednak przestępczy świat międzynarodowego podziemia i upiorna świńska farma, której szef, współczesne wcielenie wampira, karze za nieposłuszeństwo obcięciem kciuka.

dymek | 2016-09-05

Bardzo mocna, świetnie napisana pozycja.

Klaudia | 2016-09-28
Przeczytana: 30 września 2016