Bakarat

Wydawnictwo: Novae Res
978-83-61194-06-4
Beletrystyka
Kamila

Osiemnasty wiek. Córka króla Hiszpanii chce się oderwać od swoich korzeni i zacząć samodzielne życie z dala od rodzinnych wpływów. Decyduje się zamieszkać w Gdańsku. W ucieczce pomaga jej znajomy właściciel ogromnego galeonu „Hevelius”, jak się później okazuje – były pirat. Rozpoczyna się szereg niesamowitych przygód bohaterów... „Bakarat” to błyskotliwa opowieść spod znaku płaszcza i...

„Bakarat” to błyskotliwa opowieść spod znaku płaszcza i szpady, wciągająca i pełna zaskakujących zwrotów akcji. Idealna lektura dla wszystkich miłośników literatury przygodowej.

Ronald Śliwiński - urodzony w 1956 roku w Gdańsku pisarz i poeta. Od roku 1982 mieszka w Stanach Zjednoczonych.

Debiutował w 1999 roku kryminalnym dramatem obyczajowym utrzymanym w konwencji sztywnego epiku poetyckiego pt. „W labiryncie kłamstwa”. „Bakarat” to jego druga duża forma prozatorska.

źródło opisu: Wydawnictwo Novae Res, 2010

Daria | 2013-09-13