Pyszności z mielonego mięsa

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
83-917852-0-3
Pyszności, mielone, mięso
dona

Potrawy z mielonego mięsa to nie tylko nieśmiertelny kotlet pożarski. Asortyment dań jest tu bardzo szeroki - obejmuje pierogi, rolady, klopsy, pulpety, gołąbki oraz suflety. Podstawową ich zaletą jest to, że należą do potraw dość tanich, nie wymagających mięsa najwyższej jakości. Jest to zatem zbiorek receptur na dania tanie i łatwe do wykonania. Ale obok nich Czytelnik znajdzie również potrawy wystawne, mogące być ozdobą niejednego stołu.

Beata-Chiara | 2015-11-22
Yolka | 2012-09-14