Surowa dieta oczyszczająca - sposób na zdrowy organizm

Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
The Raw Food Detox Diet
978-83-7377-386-8
zdrowie, medycyna
Piotr Fras

Nie musisz już katować się nieskutecznymi, drakońskimi dietami. Nie musisz łykać tabletek dla poprawy zdrowia czy nastroju. Wszystko, co tylko chciałbyś zrobić dla swojego organizmu daje Ci jedna, prosta w zastosowaniu i skuteczna dieta. Natalia Rose – autorka, która zmieniła stan zdrowia i komfort życia tysięcy Amerykanów – prezentuje dietę opartą na surowych produktach. Nie musisz się...

Natalia Rose – autorka, która zmieniła stan zdrowia i komfort życia tysięcy Amerykanów – prezentuje dietę opartą na surowych produktach. Nie musisz się wyrzekać przyjemności z jedzenia. Odkryjesz za to nowy wymiar tej przyjemności.

Gwarantują to dziesiątki przepisów, które łączą prostotę potraw z ich niezwykłym smakiem i dobroczynnym skutkiem dla zdrowia. Mnóstwo porad sprawi, że będziesz wiedział, jak stosować tę dietę w podróży, w pracy czy podczas świąt. 5 kroków wchodzenia w tę dietę sprawi, że bez trudu odnajdziesz swój własny rytm odchudzania i odtruwania, co z kolei będzie gwarantem sukcesu samej diety.

Bez efektu jojo. Bez złego nastroju. Bez chorób, i to nie tylko bezpośrednio wynikających z niezdrowego jedzenia. Takie będzie Twoje życie po zastosowaniu tej diety. Dziś może być jego pierwszy dzień…

źródło opisu: http://www.talizman.pl/surowa-dieta-oczyszczajca-p-5952.html

źródło okładki: http://www.talizman.pl/surowa-dieta-oczyszczajca-p-5952.html

Herald | 2015-08-11
Przeczytana: 11 sierpnia 2015

Książka mało wartościowa, duża część to owijanie w bawełnę, podzielona na pięć części.
Pierwsza najbardziej wartościowa dotyczy podstaw surowej diety, jako iż jestem zielony w tym temacie to nie mogę stwierdzić czy to co tam jest napisanie nie jest przesadą, choć jako całość wygląda to logicznie.
Druga część dotyczy pięciu poziomów przejścia na surową dietę razem z przykładowym planem jedzenia na 7 dni.
Trzecia część to przepisy, nie każdy lubi latać od sklepu do sklepu aby szukać produktów które ciężko kupić. tyle że na podstawie pierwszej części można zmodyfikować te przepisy.
Czwarta dotyczy głównie codziennych sytuacji, co jeść na mieście, w pracy, święta, podróży itp.
Ostatnia opisuje przejście do wyłącznie surowego jedzenia, oraz jest uzupełnieniem pierwszej części.

Niektóre informacje z tej książki wydają mi się podejrzane. Całość wygląda jak typowy amerykański poradnik.

książek: 1941
Luna | 2013-10-03
Na półkach: Posiadam, Przeczytane, 2013
Przeczytana: 13 września 2013

Niezła książka. Wyjaśnia korzyści surowej diety w przystępny sposób, chociaż mam wrażenie, że jest pisana dla mas, tj. zawiera sporo ogólników.
Przepisy niczego sobie. Coś czuję, że autorka nie zostanie moim guru, ale mimo to ta książka na pewno będzie pomocna przy przechodzeniu na kolejny etap, gdy do niego ostatecznie dojrzeję.

Piotr Fras | 2010-07-26
Przeczytana: maj 2010

Polecam książkę pt: Surowa dieta oczyszczająca autorstwa Natalii Rose. Autorka w przystępny sposób przedstawia fazy czy też poziomy wejścia w surową 100% dietę. Delikatny sposób wchodzenia w witarianizm daję gwarancję, że już na tym stylu jedzenia i życia pozostanie się. Polecam wszystkim bardzo stoksynowanym :-) czyt. puszystym, starszym osobom. Sam jestem starszym osobnikiem i takie łagodne i nierestrykcyjne podejście bardzo mi się podoba. W książce jest wiele przepisów, które też są godne polecenia (zwłaszcza zielona lemoniada- Piłem z mniszka lekarskiego cały maj.

Agnieszka Nowak | 2016-09-13
Na półkach: 2016, Przeczytane