Okładka książki Oczyszczanie organizmu dla kobiet. Smukłe, promienne i zdrowe ciało w 4 tygodnie Natalia Rose
Natalia Rose Wydawnictwo: Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii popularnonaukowa
popularnonaukowa
Detox for Women: An All New Approach for a Sleak Body and Radiant Health in 4 Weeks
Stu­dio Astrop­sy­cho­lo­gii
2011-04-18
2011-04-18
978-83-7377-468-1
Karolina Bochenek
detox zdrowie

Okładka książki Fitness mózgu Alvaro Fernandez, Elkhonon Goldberg
Fitness mózgu Alvaro Fernandez, E...
Okładka książki Metody badawcze w naukach społecznych Chava Frankfort-Nachmias, David Nachmias
Metody badawcz... Chava Frankfort-Nac...
Okładka książki Płeć mózgu. O prawdziwej różnicy między mężczyzną a kobietą David Jessel, Anne Moir
Płeć mózgu. O ... David Jessel, Anne ...

Najlepsza książka o odżywianiu spośród wszystkich, które czytałam.

Najlepsza książka o odżywianiu spośród wszystkich, które czytałam.

Oczyszczanie organizmu z toksyn wpływa korzystnie na nasz organizm, dając nieprawdopodobne rezultaty. Już od dawna szukałam ciekawych pozycji, w których proces detoksykacji zostałby fachowo objaśniony, bym bez przeszkód sama mogła rozpocząć ten program. Dzieło Pani Rose przykuło moją uwagę, dlatego postanowiłam zapoznać się z „Oczyszczaniem organizmu dla kobiet. Smukłe, promienne i zdrowe ciało w 4 tygodnie” ;) Muszę przyznać, że ta pozycja zrobiła na mnie bardzo pozytywne wrażenie! Program detoksykacyjny autorstwa Natalii Rose został świetnie dopracowany, dając nam możliwość wyboru odpowiedniego wariantu dostosowanego do naszych potrzeb i oczekiwań ;) Autorka daje nam świetne rady i wskazówki, które pomogą nam skutecznie przejść przez ten proces. W książce znajdziemy przykładowe jadłospisy oraz zestaw produktów, które wolno nam spożywać, a które powinniśmy unikać. Mamy też okazję poznać historie kobiet, które postanowiły rozpocząć program detoksykacyjny, stosując się do zasad oczyszczania zaprezentowanych przez Natalię Rose i osiągnęły wymarzone efekty.
Książka „Oczyszczanie organizmu dla kobiet. Smukłe, promienne i zdrowe ciało w 4 tygodnie” w pełni spełniła pokładane w niej oczekiwania. Jestem bardzo zadowolona z tej pozycji, z której można dużo wyciągnąć i poszerzyć swoją wiedzę o kobiecym organizmie. Program detoksykacji autorstwa Natalii Rose został profesjonalnie opracowany i bez obaw możemy zacząć proces oczyszczania organizmu. Jest to naprawdę rewelacyjna pozycja, którą z pełną odpowiedzialnością polecam! Jestem pewna, że się nie zawiedziecie ;)

• Zdrowie
  • Dietetyka