Przeklęte kamienie

Tłumaczenie: Beata Długajczyk
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Diament". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Bloodstones
83-86868-57-0
Przeklęte, kamienie
dona

Przed Iwanem Karakowem - królem jubilerów - rysuje się szansa pokonania znienawidzonego kartelu Diamond Enterprises, kontrolującego światowy rynek handlu diamentami. Warunkiem sukcesu jest wygranie wyścigu z DE o koncesję na eksploatację nowo odkrytych złóż diamentowych w okolicach Archangielska. DE, kierowany żelazną ręką przeż Juliusa Heydermana, mobilizuje się do wyeliminowania Karakowa z...

DE, kierowany żelazną ręką przeż Juliusa Heydermana, mobilizuje się do wyeliminowania Karakowa z gry i wysyła na rozmowy do Moskwy jednego ze swych dyrektorów. Jednocześnie w Paryżu do walki z Karakowem staje James Hastings, młody, ambitny pracownik DE, któremu pokonanie przeciwnika otworzy drogę na szczyty kariery. Czy młodość, inteligencja i determinacja Jamesa okażą się wystarczającymi atutami w pojedynku z przebiegłym i doświadczonym przeciwnikiem?

joker555 | 2014-01-06
Przeczytana: 05 stycznia 2014