Dom Vandekara

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
The House of Vandekar
tajemnica, historia rodziny
villemo47

... Dziewczynka usłyszała szept: "Diano, kochanie, tutaj"... Dziewczynka cofnęła się nie zauważona i kobieta przemknęła obok niej. Nie widziała tego, kto za nią podążał, ale dziecko tak. Nancy Percival budziła się z krzykiem, ilekroć noc sprowadzała na nią ów koszmar. Nie miała tego snu od lat. Zaledwie na chwilę zdrzemnęła się w samochodzie. Dlaczego więc teraz?..." Młody Anglik, chcąc zaimponować kobiecie, na której bardzo mu zależy, wynajmuje apartament w luksusowym hotelu poza Londynem. Zapraszając ją do Ashton nie wie, że jest to dom Vandekara, w którym Nancy się urodziła. Poruszona widokiem posesji opowiada mu historię swojego życia i osób najbliższych. Zaczyna od babki Alice - pięknej i sławnej Amerykanki, która była dla niej kimś bardzo ważnym.

sibidilla | 2015-03-21
Przeczytana: 21 marca 2015

Dobrze napisana powieść, która zachwyciła mnie od pierwszej strony. Bohaterowie dobrze wykreowani, każdy członek rodziny boryka się ze swoim problemem. Akcja ciekawa i zaskakujące zakończenie.

doloressa | 2016-03-24
Przeczytana: 24 marca 2016