Rozwód od Armaniego

978-83-10-11692-5
Jakub Klingofer
rozwód Manhattan miłość

Okładka książki Wilki w modnych ciuszkach Carrie Karasyov, Jill Kargman
Wilki w modnyc... Carrie Karasyov, Ji...
Okładka książki Szkoła dla snobów Carrie Karasyov, Jill Kargman
Szkoła dla snobów Carrie Karasyov, Ji...
Okładka książki Letni staż Carrie Karasyov, Jill Kargman
Letni staż Carrie Karasyov, Ji...

"Rozwód od Armaniego" wpadł mi w ręce podczas porządkowania zbiorów w bibliotecznym magazynie i postanowiłam dać mu szansę. Kiedyś czytałam książki tej autorki, jednak były to pozycje bardziej młodzieżowe, które w tamtym czasie bardzo mi się podobały. Historia o Holly zła nie jest, ale wow też nie ma. Taka akurat pozycja do jednokrotnego przeczytania. Choć muszę przyznać, że różne wstawki - tabelki przypadły mi do gustu, dodają plusów książce. Powieść dobra na nadchodzące ponure wieczory :)

Wybierając książkę, zasugerowałam się tytułem i okładką. Nie należała do nudnych,ale też nie miała w sobie tego czegoś co sprawia,że mówisz sobie: jeszcze tylko jeden rozdział. Mąż okłamuje żonę,że wyjeżdża w podróż służbową a w rzeczywistości spotyka się z inną kobietą. Ona będąc z przyjaciółką na babskim wypadzie przyłapuje go na całowaniu się na ulicy z kochanką.Oczywiście ból, łzy, szok, niedowierzanie ale w końcu rozwód. Wkracza na nowo w życie randek... W końcu poznaje tego jedynego, księcia na białym koniu i żyją długo i szczęśliwie. Koniec

"Rozwód od Armaniego" to typowe czytadło dla kobiet, które marzą o bogactwie, wielkim świecie, miłości, która jest dobra na wszystko. Mi osobiście nie przypadła do gustu. Ot, młoda kobieta, żona bankiera z Wall Street przyłapuje męża na zdradzie. Rozwodzi się, zostaje wykluczona z towarzystwa, poznaje miłego mężczyznę, w którym zakochuje się, odkrywa jego sekret, rozstają się. Na koniec zostaje nam zaserwowane zakończenie iście z taniego romansidła. Zdecydowanie nie dla mnie.

Nudna...

Nudna...

Opis z kosmosu, w ogóle nie nawiązuje do treści książki, która swoją drogą jest tak słaba, że szkoda na nią czasu

Lekkie, łatwe i przyjemne. Niczym Cię nie zaskoczy, ale doskonałe, gdy potrzebujesz optymistycznej powieści z happy endem. (:

Lekka, przyjemna lektura.

Lekka, przyjemna lektura.

Fajna książka na poprawę humoru po ciężkim dniu:) Takie babskie czytadło, które pochłania się szybko i z przyjemnością.

Książka ciekawa, dla odprężenia sięgnęłam po nią,,zaskoczyła mnie bardzo.
Bardzo przyjemna, lekka lektura przeczytałam chętnie poprawiłam sobie nastrój...dowcipna parodia, rozśmieszyła mnie miło się czyta!!

Książka ciekawa, dla odprężenia sięgnęłam po nią,,zaskoczyła mnie bardzo.

Bardzo fajna babska książka!
Lekka, śmieszna i odmóżdżająca :)

Bardzo fajna babska książka!
Lekka, śmieszna i odmóżdżająca :)

• 2011 ♥

Dodaj cytat z książki Rozwód od Armaniego