Biznesmen idzie do raju

Książka jest przypisana do serii/cyklu "z sygnetem". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Bellona
83-11-09905-7
alga

Znana współczesna polska pisarka, napisała książkę unikatową w swojej dotychczasowej twórczości. Jest to zbiór esejów przedstawiających olbrzymów przedsiębiorczości-takich postaci jak Ford, Carnegie i Bata. Autorka w fascynujący sposób przedstawia psychologię demiurgów przemysłu-handlu i biznesu, przeprowadza rekonstrukcję ich wizji świata. Przeciwstawia swoich bohaterów zwyczajnym ludziom, czyli manipulowanym przez nich pracownikom i konsumentom.

Moni | 2013-12-29
moindre_effort | 2013-12-17