Alergie. Zioła, aromaterapia i inne metody medycyny naturalnej

Wydawnictwo: W.A.B.
Le traitement naturel des allergies
83-7404-236-2
alergia, zioła, aromaterapia
zdrowie, medycyna
Anna

Alergie to schorzenia, z którymi stykamy się na co dzień od stosunkowo niedawna. Jeszcze kilkadziesiąt lat temu osoby z alergią spotykaliśmy od czasu do czasu, dzisiaj właściwie trudno znaleźć kogoś, kto z całą pewnością nie byłby na nic uczulony. W dodatku leczenie alergii jest trudne i często nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Okazuje się jednak, że metody medycyny naturalnej mogą być użyteczne również na tym polu.

Łukasz | 2013-03-03

Generalnie książka nie jest szczególnie interesująca, ale dosyć dobrze napisana. Jeśli ktoś ma alergie bądź się interesuje to można przeczytać

Brylant | 2015-04-24
Przeczytana: 24 kwietnia 2015