Post - Boży dar dla człowieka

978-83-928284-0-2
poradniki, post, głódówki
zdrowie, medycyna
Piotr Fras

Studium głodówek i postów w Biblii. W drugiej części praktyczny poradnik do samodzielnych postów w domu

sandra fras | 2011-08-29
Przeczytana: 11 sierpnia 2011

Książka ta jest natchnionym świadectwem oraz poradnikiem. Na podstawie doświadczenia, zebranych wiadomości naukowych oraz studiów Pisma Świętego autor daje nam wskazówki, w jaki sposób oraz z jakich powodów wprowadzić do swojego życia praktykę postów. Powiedziałabym, że jest to elementarz zagadnienia, który zawsze możemy mieć pod ręką, i z którego stopniowo możemy się uczyć. Do mojego życia wprowadził wiele inspiracji i przemyśleń. Oczywiście dla mnie samej jest jeszcze tajemnicą ile z tych gorących chęci uda mi się zamienić w rzeczywistość. Bo temat choć niezwykły i pasjonujący to w istocie jest bardzo ciężki do wprowadzenia w nasze życie. Stąd też wnioski: nauka nie tylko dla ciała, ale i dla ducha. I w kwestii tej duchowej strony postów należy podkreślić: książka dla osób wierzących w Boga. W jego siłę oraz prawdę Słowa Bożego. Książka napisana została językiem prostym i swobodnym. Przystępna i "strawna" dla każdego (choć na pierwszy rzut oka nie wygląda :)

Dobry przewodnik dla wszystkich pragnących zdrowia tak fizycznego jak też duchowego. Pierwsza część teologiczna wprowadza nas w świat Biblii, natomiast druga część to prosty, lakoniczny, ale bardzo dobry poradnik jak pościć,kiedy, w jaki sposób itd.

Kristi | 2015-01-19
pocketfullofsunshine | 2014-04-22