Wampir z Tunelu Krwi

Tłumaczenie: Paweł Korombel
Cykl: Szkoła przy cmentarzu (tom 25)
Wydawnictwo: Da Capo
Escape from Vampire Park
szkoła, wampir, horror
Katarzyna

Do Tunelu Krwi waliły tłumy. Ludzie wsiadali do wagoników, śmiejąc się i żartując. Kiedy kolejka powracała, siedzieli sztywno bez ruchu. Biali byli bladzi albo mieli wypieki na policzkach. Murzyni i Latynosi byli szarzy lub zielonkawi. Wszyscy wyglądali tak, jakby przeżyli szok i krew odpłynęła im z twarzy. Nathan wsadził ręce do kieszeni i przyglądał się wysiadającym pasażerom. Szli na...

Nathan wsadził ręce do kieszeni i przyglądał się wysiadającym pasażerom. Szli na sztywnych nogach, niezdarnie choć szybko, jakby ich ktoś gonił. Nikt nie wyglądał na zadowolonego, nikomu przejażdżka Tunelem Krwi nie sprawiła przyjemności.

źródło opisu: opis okładkowy

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

Magdalena | 2015-07-22
Przeczytana: 22 lipca 2015

Wesołe miasteczko to świetna frajda, o ile nie ma w nich przerażających prawdziwych atrakcji, a są wymyślone. Zawsze może Cię straszyć wampir lub inny potworek.
Kolejne świetne przygody!
Polecam gorąco!

PABLOPAN | 2012-08-03

Godna polecenia seria z dreszczykiem.

Sabrina | 2011-02-13

Dawne czasy. Kiedyś wszystkie części jakie były w bibliotece czytałam dniami i nocami.

Wafel | 2014-03-22
Ilona Wróbel | 2014-03-07

Sentyment z dzieciństwa, wtedy była to straszna historia, szczególnie gdy twoja szkoła też była przy cmentarzu.

Goszka | 2011-08-21

Książka z jednej z moich ulubionych serii.

alagx | 2011-09-30
Przeczytana: 2011 rok