Nawiedzona łazienka

Tłumaczenie: Joanna Brodzińska
Cykl: Szkoła przy cmentarzu (tom 10)
Wydawnictwo: Da Capo
There's a ghost in the boy's bathroom
horror, młodzieżowa, szkoła
Justyna

W szkole jest nawiedzona łazienka. Działaja tam siły nie z tej ziemi. Przyjaciele postanawiają rozwiązać tajemnicę łazienki. Jak się później się okazuje łazienka została zbudowana w złym miejscu.

Magdalena | 2015-05-13
Na półkach: Przeczytane, Ulubione, 2015
Przeczytana: 13 maja 2015

Świetna książka. Z dreszczykiem strachu i emocji. Ostatnio mam ochotę na takie straszne historyjki, a co jakieś czytam to okazują się ogromnym dnem, ale książeczki z tej serii mnie nie zawodzą. Są świetne i trzymają poziom!
Gorąco polecam ;).

PABLOPAN | 2012-08-03

Fajna seria dla młodzieży.

| 2014-06-04

Do tej pory gdy spojrzę na tę cienką książeczkę śmieję się, że to był mój pierwszy młodzieżowy horror. Kupiłam ją na jednej z wycieczek szkolnych.
Pamiętam, że słynny trampek klapiący w szczelinie pod drzwiami toalety szkolnej budził we mnie strach.

charu | 2014-09-16

Pamiętam, że słynny trampek klapiący w szczelinie pod drzwiami toalety szkolnej budził wtedy we mnie spory strach.

Bardzo fajna seria dla młodzieży, uwielbiałam to czytać w podstawówce. Takie książeczki na jedno popołudnie. Ten tytuł zapamiętałam najbardziej.

UKmiś | 2017-02-25

Jak to gwiazdki mówią "może być".
Nie jest cudna ale nie jest też zła.
Ciekawa historyjka sprawnie napisana.
4/10

Ewelina Kwaśniewska | 2011-07-30
Przeczytana: 2001 rok

Niezbyt straszna, ale za to ciekawa lektura na jeden wieczór. Pochłaniałam tę serię w podstawówce.

matli10 | 2014-03-31
Przeczytana: 30 marca 2014

Już nigdy nie wejdę do szkolnej toalety... :D

adamasasa | 2012-07-04
Przeczytana: 14 lipca 1952

świetna książka nie ma co!!!!!

e-klio | 2013-11-12

Fajnie mi się ją kiedyś czytało :)