Nauczycielka zjadła moją pracę domową

Tłumaczenie: Mira Weber
Seria: Krąg Ciemności
Wydawnictwo: Siedmioróg
My teacher ate my homework
8371620977
krąg, ciemności, woodo, magia, horror, czary
Daniel

Krąg ciemności może pojawić się wszędzie. Za drzwiami, które otworzysz. W domu. W szkole. W twoim komputerze. Jest miejscem spotkania codziennego życia z tajemniczą strefą wampirów, wilkołaków i duchów...

PABLOPAN | 2012-08-03

Nic specjalnego, kiedyś mi się podobała, ale w pamięci został tylko ten dziwaczny tytuł :)

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Bardzo ciekawa książka opowiadająca o chłopcu którego, nauczycielka robi wszystko co on jej każę po tym jak on kupił laleczkę voodoo!!!

finnian95 | 2013-04-18

Kolejne wspomnienia z dzieciństwa... Akcja, tajemniczość, mrok. "Krąg Ciemności" to naprawdę genialna seria. Przeczytałem większość tomów :)

Ervisha | 2010-10-24

Kiedy czytałam ją w podstawówce, pamiętam że bardzo mi się podobała. To rewelacyjny "horror". :) Polecam.

Ewa | 2012-08-08
Przeczytana: maj 2012
Angie | 2011-05-19
Przeczytana: 11 lipca 2009

Bardzo mi się podobała ta książka, aczkolwiek była w pewnych momentach przewidywalna i nudna. Podobało mi się jednak z laleczką voodoo motyw. Polecam gorąco, fajnie się czyta.

Ewa Raszpunda | 2011-06-05

Co to wgl. za tytuł? Już nie pamiętam tej książki, tylko tytuł kojarzę. Spodziewałam się czegoś w stylu Ulicy Strachu ale tego nie dostałam.

Klaudia | 2014-09-06

Pouczające...........................................................................

agutka | 2013-01-28
Przeczytana: 06 stycznia 2013