Tytuł tej książki to tajemnica

Wydawnictwo: Świat Książki
The name of this book is a secret
978-83-247-1192-5
tajemnica, książka, dzieci, przygoda
sweetyaxi

Powieść dla dzieci, pełna przygód i niezwykłych sekretów. Jej bohaterami są dwaj jedenastoletni chłopcy, którzy odkrywają tajemnicę swego miasteczka. Wyjaśniają ją dzięki wskazówkom, pozostawionym przez pewnego maga i tajemniczej skrzyni zwanej Symfonia Zapachów. Inteligentna i wciągająca książka ze świetną intrygą i niepowtarzalną atmosferą tajemnicy. Nie każdy ma odwagę ją odkryć.

Amelia | 2012-03-28
Na półkach: Przeczytane, A- Ulubione

Książka ta należy do moich ulubionych z kilku powodów.
Pierwszy: autor świetnie porozumiewa się w niej z czytelnikiem,
Drugi: można się uśmiechać przez całą lekturę i nie zauważa się swojego uśmiechu, tak się jest zafascynowanym,
Trzeci: po prostu jest oryginalna!

| 2014-02-23

Zabawna, tajemnicza, wciągająca. Czego chcieć więcej? Gdyby książka była napisana w inny sposób, byłaby nudna i przewidywalna. Dzięki takiemu podejściu, autor zaintrygował nas, i w pewien sposób zachęcał do dalszego czytania.

Kelsey_Hayes | 2015-06-10

Trochę pokręcona, ale lubię takie... Spodobała mi się :)

Severin | 2011-02-23
Przeczytana: 2009 rok

Bardzo mi się podobała, czekam na dalszą część

emi | 2012-08-31
Przeczytana: czerwiec 2012

"Powieść dla dzieci" - otóż to. Zwykle czytuje jedynie romanse połączone z fantastyką, bądź jeszcze kryminały. Mimo to, jednak po nią sięgnęłam, bo zainteresował mnie tytuł. I bynajmniej nie żałuję! Momentami wybuchałam nieopanowanym chichotem. Zauroczyły mnie wzmianki o tym, jak bardzo niebezpieczna jest książka i ostrzeżenia, żeby lepiej nie czytać dalej. Momentami nudziła, pomimo to jednak dobrnęłam to do końca, z chęcią śledząc różne wtrącenia od autora, który bawił mnie lekkim stylem pisania i ukrytymi gdzieniegdzie żartami. Zdecydowane tak, choć książka przeznaczona jest dla dzieciaków. Niewątpliwie poleciłabym ją rówieśnikom Kas i Maksa-Ernesta.

Annabeth | 2016-03-24

Tę książkę czytałam dwa, może trzy lata temu i nie do końca ją pamiętam. Ale jestem pewna, że bardzo mi się podobała. Zaintrygował mnie jej tytuł, tak samo jak drugiej części ,,Tytuł tej książki to tajemnica''. Autor pisze w bardzo fajny sposób i to jest na pewno wielki plus.
Polecam gorąco!

Klosia | 2013-02-19
Przeczytana: 2011 rok

Tytuł bardzo przyciągający i słusznie - fabuła jest bardzo ciekawa, autor wiele razy nawiązuje bezpośredni kontakt z czytelnikiem, co daje poczucie uczestnictwa w wydarzeniach. Pozwala przenieść się do innego, magicznie opisanego świata z bardzo pobudzającymi wyobraźnię elementami.

Kathy | 2012-05-06
Przeczytana: 05 kwietnia 2012

Książka bardzo mnie wciągnęła, aczkolwiek musiałam się wczytać. Pierwsze strony mnie nie zachwyciły, wydały mi się nudne. Spodobały mi się jedynie opisy Kas i Ernesta. Później nie mogłam się oderwać i skończyłam czytać w zalewdwie jeden wieczór. Czekam na kolejną część :)

mysia050 | 2013-07-29
Przeczytana: 18 lipca 2013

SUUUUUPER! Może nie jest tak straszna, jak autor zapowiada, ale warta przeczytania, ma w sobie dreszczyk emocji. Czyta się ją łatwo i przyjemnie, gdyż autor nawiązuje świetny kontakt z czytelnikiem. POLECAM i tym małym, jak i dużym!

PahaludO | 2010-11-11
Przeczytana: 11 listopada 2010

Rewelacyjna książka bardzo tajemnicz i trzymająca w napięciu.Napisana bardzo fajnym językiem.Polecam:)