Jak polubić mumię

Tłumaczenie: Ewa Mikina
Cykl: Szkoła przy cmentarzu (tom 16)
Wydawnictwo: Da Capo
Don't tell mummy
cmentarz, horror, humor
kasia2409

Grupa goszczących w Egipcie turystów odwiedza pewnego dnia grobowiec jednego ze starożytnych władców kraju. W pewnym momencie zaczynają mieć miejsce dziwne i niespotykane wydarzenia - w sarkofagu ożywa mumia faraona, wychodząc na spotkanie przerażonych przybyszów. Spokojny do tej pory pobyt gości zamienia się w horror...

Magdalena | 2015-06-18
Przeczytana: 18 czerwca 2015

Takie wycieczki po muzeum to ja też bym chciała mieć. Z efektami specjalnymi. Prawie jak "Noc w muzeum" tylko wersja troszkę okrojona.
Ach te poczucie humoru mumii xD.
Polecam gorąco!

kasiek87 | 2014-08-07
Na półkach: Przeczytane, Z dzieciństwa
Przeczytana: październik 1999

Niewątpliwie tej książce zawdzięczam mój pęd do czytania jako pierwszej, po którą sięgnęłam z własnej nieprzymuszonej woli mając niespełna 12 lat. Ogromny sentyment do całej serii budzi pozytywne emocje na widok samej okładki. Ocena nie do końca obiektywna z racji lat, które upłynęły odkąd ją przeczytałam, a minęło ich spooro, jednak pozytywne wspomnienia z nią związane zachęcają mnie do stwierdzenia, że Twoje dziecko powinno to przeczytać. Cała seria jest warta zakupienia podłożenia dzieciakowi pod poduchę.

Izabela W | 2011-08-11
Przeczytana: 2008 rok

Ta książka podoba mi się tak jak większość tych książek!

jaguśka_111 | 2011-11-19

trochę horror i nie tylko

george173 | 2017-06-07
Rosalie Soiree | 2017-05-07