Przerażająca drużyna

Tłumaczenie: Ewa Mikina
Cykl: Szkoła przy cmentarzu (tom 12)
Wydawnictwo: Da Capo
Scream, Team!
Justyna

"Napastnik wydał groźny pomruk. Tyson zamknął oczy, ale nie przestał poruszać nogami. Instynktownie wybił piłkę w górę; zatoczyła łuk i wylądowała za plecami pomocnika Niedźwiedzi. -Aaaaaaaaah!- Krzyknął Jason Dunbar, przejął podanie w pełnym biegu i poprowadził piłkę w stronę bramki. Wbrew własnej woli Tyson cofnął się przed zimnym, martwym wzrokiem zawodnika Niedźwiedzi. To tak, jakby...

Wbrew własnej woli Tyson cofnął się przed zimnym, martwym wzrokiem zawodnika Niedźwiedzi. >>To tak, jakby spojrzeć w oczy rekina

Magdalena | 2015-07-19
Przeczytana: 19 lipca 2015

Nie umiesz grać w nogę? Trener drużyny jest na tyle sprytny, że zamieni Cię w zombi i już będziesz umiał grać.
Świetna historyjka. Pełna emocji, śmiechu i intryg.
Gorąco polecam!

PABLOPAN | 2012-10-15

Jedna z wielu w serii. Czytałem je taśmowo jako dzieciak. Polecam.

Aurelia | 2012-11-11
Przeczytana: maj 2003

Jak reszta książek z tej serii bardzo ciekawa.

Kolorowa Tajemnica | 2010-07-19
Melchor | 2013-12-10

To pierwsza Książka z tej serii, którą przeczytałem. I jedna z tych, którą najlepiej zapamiętałem. Biorąc pod uwagę, że od niej zacząłem czytanie "szkoły przy cmentarzu" darze ją sporym sentymentem.

Rosalie Soiree | 2017-05-07
Evendell | 2017-05-01