Niewiarygodne Wyprawy

Wydawnictwo: Bellona
historyczna

Dzieje ludzi udających się w niezwykłe podróże zachwycają nas i wprawiają w osłupienie. Niektóre wyprawy z założenia miały charakter przygody, niektóre mimo niefortunnych początków kończyły się hucznie. Jedne przypominały kataklizm, w czasie innych święcono triumfy, wytrwale zmagając się z przeciwnościami losu. Jedni podróżnicy przetrwali, inni zginęli. Co skłaniało ich do ryzykowania własnym życiema Dlaczego narażali się na niebezpieczeństwaa Fenomenalne obrazy, od zapierających dech w piersiach szczytów po groźne, otwarte morza, oraz szczegółowe mapy i frapujące spostrzeżenia to wszystko może stanowić inspirację dla spragnionych przygód.

siwytm | 2013-12-14
Przeczytana: 08 października 2011