Książki które zmieniły świat. Od Sztuki wojny do Dziennika Anny Frank

Aleksandra BlackMichael Collins Wydawnictwo: Arkady językoznawstwo, nauka o literaturze
Books That Changed History
Ewa Romkowska
Arkady
inkunabuły
Books That Changed History
językoznawstwo, nauka o literaturze
Ewa Romkowska
inkunabuły

Książka naprawdę "ładnie" wydana z "ładną" szatą graficzną. Ja ze swojej strony jestem lekko rozczarowany, gdyż oczekiwałem nieco więcej informacji o tym w jaki sposób każda z wymienionych książek zmieniła świat. Książkę (również przez jej wymiary) należy bardziej traktować jako album do podziwiania niż lekturę do czytania.

Bogata, barwna, inspirująca. Dla tych, którzy lubią nie tylko czytać, ale też patrzeć na książki.

Złocona oprawa, kredowe kartki pachnące jeszcze farbą drukarską. Piękne wydanie. Jak zawsze od wydawnictwa Arkady. To oznacza tylko jedno – jestem zakochana.

Czuję motyle w brzuchu, nie mogę się powstrzymać, by ich nie dotknąć. Urzekają mnie stylowym, drobiazgowym opracowaniem graficznym i dekorami, niczym piękne, dawne księgi. W publikacjach od wydawnictwa Arkady można...

2091

recenzja książki na moim blogu :) zapraszam

Duży, ciekawy album, który zabiera nas w podróż poprzez wieki i dookoła świata. Jestem na tak.

Coś fantastycznego dla każdego mola książkowego i badacza :)WARTO :)

• Historia
  • Chcę w prezencie