Obsesja

Wydawnictwo: Amber
The Obsession
medycyna, otyłość, obżarstwo
aniaxyz

Jacqueline Ramsey, popularna gwiazda ekranu, swoją olśniewającą urodę zawdzięcza doktorowi Humeowi i jego ekskluzywnej klinice leczenia nadwagi. Nagle zaczyna tyć. W nocy dręczą ją koszmary, w dzień - napady obżarstwa. Ale to dopiero początek kuracji doktora Humea.

Scarlet | 2017-03-23
Przeczytana: 23 marca 2017

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Walka z nadmiarem zbędnych kilogramów jest w dzisiejszych czasach "bardzo"popularnym problemem. Kobiety zrobią wszystko by wyglądać jak modelki z wybiegów, żeby społeczeństwo je dostrzegło i aby nigdy nikt nie nazwał ich grubymi świniami. A co jeśli dieta i ćwiczenia nic nie dają? Wtedy do akcji wkracza doktor Humme i jego cudotwórcza klinika. Ale nie wszystko jest tak różowe jak może wyglądać na pierwszy rzut oka, a sam doktor nie do końca może uchodzić za wzór cnót wszelakich, jednak czy na pewno on jest głównym antagonistą? Należy pamiętać, że nie zawsze szwarccharakter jest tym kogo należy się obawiać.

zuziaaa | 2016-11-12
natkuss | 2016-08-22