Dostawca

Tłumaczenie: Tomasz Wilusz
Książka jest przypisana do serii/cyklu "Sensacja". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
The Provider
83-7245-487-6
bewy

Supernowoczesny szpital. Przykład nieograniczonych niemal możliwości współczesnej medycyny. Nikt jednak nie potrafi wyjaśnić tajemniczych zgonów na oddziale noworodków. Doktor Brad Hawkins usiłuje rozwiązać zagadkę. Dokonuje szokującego odkrycia. I przekonuje się, że następną ofiarą może być on sam...

Joanna | 2017-10-07
Przeczytana: 07 października 2017

Jedna z lepszych książek jakie czytalam ostatnio. Bardzo medyczna,ale zarazem do przyswojenia. Bardzo polecam

Elle | 2018-05-11
Przeczytana: 11 maja 2018

W specjalistycznym szpitalu ginekologiczno-położniczym u poważnie chorych noworodków i niemowląt pomimo poważnych, początkowych powikłań stan ich zdrowia zaczynał się poprawiać. Wtedy następował spadek wysycenia tlenem co prowadziło do zapaści sercowo-naczyniowej, a w konsekwencji do śmieci maluszka.
Dwójka lekarzy: Brad - ginekolog zatrudniony w szpitalu oraz Morgan lekarz-pediatra a aktualnie pracownik firmy Americare zajmującej się ubezpieczeniem zdrowotnym rozpoczynają własne śledztwo dotyczące powtarzających się zgonów najmłodszych pacjentów. Początkowo nie wiedzą jak daleko sięga ta sprawa. Bo w całą historię zamieszani są również ludzie handlujący szkieletami.

Historia ta porusza też bardzo ważny temat opieki zdrowotnej pacjenta, która coraz mniej przypomina dosłowną opiekę, a staje się instytucją finansową nastawioną na przynoszenie zysków, a nie strat.

Od razu widać że autor jest lekarzem. Posługuje się fachowym słownictwem, chociaż odpowiednie zwroty są sprawnie...

betulek | 2018-03-29

Niesamowita historia. Nie ocieka krwią, nie jest wulgarnie bestialska, morderstwa są skomplikowane i popełniane wysublimowanymi metodami. Bardzo wciągająca, pełna emocji i porażających wydarzeń podanych w chłodny, rzeczowy sposób. Zarywa noc i zostaje w głowie. PS. Zdecydowanie nie polecam kobietom w ciąży, trzymajcie się od tej książki z daleka.

barbello | 2014-10-15

Mając fantazję podobną do autora bałbym się sam ze sobą przebywać :). A tak na serio książka nawet całkiem przyzwoita (jak dla mnie oczywiście).

Przemek | 2018-01-21
Na półkach: Przeczytane, Poległem
Przeczytana: 21 stycznia 2018

Drugie spotkanie z tym autorem i ponowne rozczarowanie. Należy on do grona pisarz próbujących zaistnieć dzięki mordowaniu dzieci. Ja osobiście takich książek, jak i pornografii dziecięcej całkowicie nie toleruję. Zdecydowanie nie polecam, przynajmniej normalnym ludziom.

Mizerykordia | 2014-08-14
Przeczytana: 15 lipca 2014

Fajnie, że autor nie bał się używać naukowych nazw i nie starał się wszystkich na siłę tłumaczyć.

Agnieszka | 2018-01-18
meggy435 | 2017-10-08