Krzyż Południa

Seria: Diament
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka, Prószyński i S-ka
Southern Cross
Barbara

Miasto Richmond w stanie Wirginia, dumne ze swej wspaniałej historii i patriotycznych tradycji Południa, zmaga się z rosnącą falą przestępczości. Rozboje, kradzieże, gwałty, zabójstwa i handel narkotykami przerażają obywateli i spędzają sen z powiek władzom. Gang Szczupaków zamierza sterroryzować miasto, w dodatku nieznani sprawcy przemalowują pomnik generała konfederatów Jeffersona Davisa na czarnoskórego koszykarza. Nowo mianowana komendant policji Judy Hammer postanawia przywrócić spokój w Richmondzie. Pomaga jej w tym dwójka podwładnych: Virginia West i Andy Brazil. Z rozmowy telefonicznej podsłuchanej przez Judy i Virginię wynika, że dwaj nieznani mężczyźni postanowili zamordować kobietę imieniem Loraine, a zwłoki utopić w Posępnym Bagnisku. Czy policji uda się zapobiec zbrodni?

źródło opisu: Wydawca

źródło okładki: Wydawca

magfre | 2012-04-25

Sprawnie napisana książka. Nie czuć znużenia przy czytaniu. Choć specjalnie nie wiem, czemu miało służyć wprowadzanie niektórych postaci i te krótkie fragmenty tekstu z ich udziałem. Według mnie nic nie wnosiły do całej historii. Ogólnie przyjemna, lekka pozycja do poczytania w wolnym czasie.

kolczatka | 2013-03-03

jak wszystko co tej autorki dla mnie super!

portana | 2016-07-31
nina19 | 2016-03-05