Samotnej matki rozterki miłosne

Wydawnictwo: Amber
Stand by Your man
83-241-1671-0
paprotkowa

Czy można mieszkać na wsi i nie zwariować? Czy kurczak może okazać się domowym ulubieńcem? I co to właściwie jest ""bylina zimnotrwała""? Mąż, który odszedł do sekretarki, niesforny czterdziestolatek, wredna szefowa, namolna sąsiadka i przystojny zielarz to dopiero zapowiedź tego, co czeka Alice, która ląduje w wiejskim domku z zapuszczonym ogrodem...

Katherina87 | 2012-11-22

Przezabawna i inspirująca do rozmyślań powieść - komiczna i życiowa. Ta inteligentna, błyskotliwa książka wywraca do góry nogami świat damsko-męskich przesądów. Mąż, który odszedł do sekretarki, niesforny czterolatek, wredna szefowa, namolna sąsiadka i przystojny zielarz to dopiero zapowiedź tego, co czeka samotną matkę, która ląduje w wiejskim domku z zapuszczonym ogrodem. Co by się stało z Bridget Jones, gdyby trochę dorosła (czytaj spoważniała), wyszła za mąż, urodziła dziecko i nadal nie była w stanie odmówić sobie małych wyskoków?

małaMi | 2015-01-17

Całkiem sympatyczne babskie czytadło na zimowy wieczór. Książka lekka, łatwa ale nie pozbawiona poczucia humoru i to jest jej duży atut. Ja spędziłam przy niej kilka relaksujących godzin i polecam wszystkim szukającym miłej rozrywki.

książek: 2074
melania35 | 2015-02-04
Na półkach: 2015, Przeczytane
Przeczytana: 23 stycznia 2015

Lekka, fajna, przyjemna. Książka na wakacje lub miły wieczór z kubkiem kakao w dłoni.

Tami Pluta | 2015-12-14
Solveig | 2015-11-28