Mój mały mężczyzna

Tłumaczenie: Alicja Marcinkowska
Książka jest przypisana do serii/cyklu "My dwudziestolatki, trzydziestolatki". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Amber
Only boy for me
83-7245-982-7
ZuzAnka

Codzienne użeranie się z rannym wstawaniem, setki pytań o wszystko, bałagan w każdym kącie. To w domu. Codzienne urwanie głowy na planie, irytujący szef, zwariowani współpracownicy, marudni klienci. To w pracy. Aż wreszcie pojawia się ktoś niecodzienny. Wspaniały, przystojny, bogaty. Ale na dłuższą metę nie ma szans. Bo w życiu Annie Baker, producentki filmów reklamowych, jest już mężczyzna. I szaleje za nią! Problem w tym, że ma sześć lat...

pole_minowe | 2011-06-29
Na półkach: Przeczytane, Inni autorzy, 2011
Przeczytana: 24 czerwca 2011

Nie wiem kto i po kiego ciężkiego umieszcza na okładce adnotację o Bridget Jones. Utrzymana w komediowej sekwencji wielowątkowa i wielopłaszczyznowa opowieść samotnej matki o perypetiach jej codziennego życia. Miłość, radość, strach, młodość, życie prywatne, zawodowe i towarzyskie przemieszane z małomiasteczkowością i różnorakim postrzeganiem wielkiego świata. Bezpośredniość, nazywanie rzeczy i emocji wprost i po imieniu, duża dawka świata wewnętrznego, rozsterek, sukcesów, porażek, samoironii. Moim zdaniem jedno z najlepszych studium macierzyństwa z jakim miałam dotychczas do czynienia. Lektura, którą mogłabym nazwać poradnikiem pt. psychologia matki.

dziewczyna84 | 2012-11-27
Na półkach: 2012, Przeczytane
Przeczytana: 27 listopada 2012

Opinia zaznaczona jako spoiler. Pokaż ją.

Ciepła i zabawna powieść o perypetiach samotnej matki. Optymistyczna bohaterka kochająca swoje dotychczasowe życie, orientuje się w tym dopiero gdy przychodzi jej podjąć najważniejszą w życiu decyzję. Czy wyjechać z ukochanym, zabrać syna i zostawić to wszystko co do tej pory osiągnęła? Pracę którą lubi, przyjaciół, dom na wsi? Nie zapominając o świecie syna który sobie "zbudował" w szkole i w domu. Zakończenie jest trochę smutne ze względu na wybór jaki dokonała, ale i tak daje nadzieję że jeszcze czeka ją szczęście w miłości. Ponieważ dopóki tego pragniemy, jest szansa że nas odwiedzi.

Norma | 2013-12-30
Przeczytana: 13 grudnia 2013

Może nie jest to najambitniejsza powieść jaką czytałam, ale kilka razy naprawdę mnie rozśmieszyła. Ma swój urok, a autorka opisuje swoje perypetie z bliskim mi dystansem do świata. Duży plus za zakończenie :)

KAMI | 2013-02-28
Przeczytana: luty 2013

świetna lektura, nie tylko dla matek

Nioy | 2016-09-18
bettina | 2016-04-17