Dziewczyna, pies i on

Tłumaczenie: Dorota Dziewońska
Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie
The dog walker : a novel
83-08-03768-2
Leslie Schnur, Nina, psy, pies
przygodowa
Ola

Bohaterką książki jest trzydziestoparoletnia rozwiedziona Nina Shepart, która porzuciwszy pracę w wydawnictwie zostaje Dog-Walker. Choć nie jest to praca jej marzeń, okazuje się że dostarcza bohaterce masy wrażeń. Nietypowe zajęcie pozwala jej wchodzić do domów i apartamentów najbogatszych nowojorczyków, zaprzyjaźnić się z nimi, poznać ich życie, sekrety, pilnie strzeżone tajemnice. Sprawy nabierają pikanterii, zwłaszcza, że jeden z właścicieli - tajemniczy prawnik Daniel - staje się wielką miłością Niny. Dziewczyna, pies i on. Zabawna, wartka akcja, pełna zaskakujących zwrotów.

Justyna Antoniewicz | 2015-06-18
Przeczytana: 2015 rok

Bohaterką książki jest trzydziestoparoletnia rozwiedziona Nina Shepart, która opiekuje się czworonogami, wyprowadza psy na spacery.
Przyjemna, lekka historia, ciepła ubawiłam się czytając doskonały humor,pełna uroku zabawna książka.
Kocham bardzo psy miłośniczką zwierząt jestem to mądre, wierne i oddane pupile najukochańsze na świecie.
Dla miłośników co kochają psy ta książka i nie tylko..cudna opowieść, chwyciła mnie za serce warta przeczytania!!!!
Polecam gorąco!!!

Dorota | 2014-01-27
Na półkach: Przeczytane, Hau, hau, 2014
Przeczytana: styczeń 2014

Można rzec: "historia, jakich wiele", ale autorka zadbała o to, aby czytelnik nie zanudził się już po przeczytaniu pierwszych stron książki. Może nie powala warsztatem literackim, lecz w ciekawy sposób ukazuje psią naturę i tak ważną kwestię dopasowania charakteru czworonoga do człowieka.

Patuska | 2016-08-10
Na półkach: 2016, Posiadam, Przeczytane
Przeczytana: 10 sierpnia 2016

Przecietna hisotria, nie wyróżniająca się niczym. Było pare wątków które mnie zaciekawiły, ale można powiedzieć "samo życie". Hisotria staje sie nudna i nie zacheca do dalszego czytania, jednak skończyłam ją. Bez szału.

Kobieta | 2011-07-28
Przeczytana: 28 lipca 2011

Świetna książka o psach oraz dziewczynie która wyprowadza czworonożne stworzenia na spacerki i poznaje w tym czasie wielu ludzi :):)
Polecam tą książkę wszystkim !

Edi | 2014-12-05
Przeczytana: listopad 2014

lekka, tramwajowa lektura. Chociaż pomysł na gmeranie w cudzych mieszkaniach ryzykowny, bo jak tu polubić taką bohaterkę?

kryska | 2013-04-07
Przeczytana: 07 kwietnia 2013

ludzie i psy - samo życie. Generalne optymistycznie

Ola | 2010-08-30
Przeczytana: 2010 rok

Bardzo dobra, zabawna i ciekawa książka. Polecam.

asia_32 | 2013-01-30
Przeczytana: 01 lutego 2013

Bardzo fajna i zabawna opowieść:)

Luna16 | 2017-01-11
Na półkach: 2017, Przeczytane