Rafa Jasności

Brightness reef
83-7150-210-9
powieść amerykańska, 20w
dona

Kolejna powieść z niezwykle popularnego cyklu o wspomaganiu. Poprzednie tomy (m.in.Gwiezdny przypływ), wielokrotnie nagradzane, stały się bestsellerami. Tym razem fantastyczna opowieść osnuta jest wokół współżycia na zakazanej planecie sześciu inteligentnych gatunków istot żyjących, które osiadły na niej, ucząc się wzajemnej tolerancji i szacunku.

Tomasz | 2016-06-05

Bardzo dobra i ciekawa książka a cała trylogia wspomagania przedstawia naprawdę fascynujący świat a jej zakończenie jest po prostu niesamowite, choć czytelnik zostaje pozostawiony z pustką.

książek: 1980
Jahty | 2011-12-09
Przeczytana: 09 grudnia 2011

Niestety nie zaskoczyła mnie pozytywnie ta 4 część ze świata wspomaganych. Gorsza niż w poprzednich częściach fabuła. Do tego dłużyzna i nuda. Ogólnie zawiodłem się ale poprzednie części na pewno warte przeczytania.

mixon86 | 2016-03-21
Janusz Szewczyk | 2016-01-26