Tuwim dzieciom

Książka jest przypisana do serii/cyklu "Książki Szczęśliwego Dzieciństwa". Edytuj książkę, aby zweryfikować serię/cykl.
Wydawnictwo: Papilon
zbiór wierszy, dla dzieci

Inne wydania

Książka z wierszami dla dzieci: "Zosia Samosia"; "O Grzesiu kłamczuchu i jego cioci"; "Spóźniony Słowik"; "Mowa Ptaków"; "Figielek"; "Ptasie plotki"; "Cuda i dziwy"; "Rozmowa ptaków".

MartaKu | 2015-04-21
Przeczytana: 21 kwietnia 2015

Jak nie Brzechwa to Tuwim. Tak moje dzieci spędzają wieczory, przed pójściem spać.

PABLOPAN | 2012-07-28

Najwspanialsze wiersze dzieciństwa :)

ewawkaloszach | 2016-03-12

Tak mi dobrze i bezpiecznie, kiedy czytam swojemu synowi Tuwima, to pisarz, który chciałabym, żeby był znany mojemu dziecku. Tuwim to pisarz, z którym można dojrzewać.

Nigdy nie zapomnę tego, jak babcie i mama czytały mi wiersze Tuwima do snu kiedy miałam 3-4 latka :)

Katarzynka | 2012-04-04

Uniwersalne, pięknie, wciąż aktualne...jeden z ulubionych autorów mojej córeczki.

| 2015-05-07
Na półkach: Posiadam, Ulubione, Przeczytane

Uwielbia(ła)m twórczość Tuwima.

Marta | 2016-02-15
Przeczytana: 15 lutego 2016

Znakomity wybór wierszy Juliana Tuwima dla dzieci. Znajdziemy tu i te najbardziej znane utwory, takie jak "Lokomotywa", "Słoń Trąbalski" czy "Zosia Samosia", i te nieco zapomniane. Warto czytać dzieciom, a i sobie samemu przypomnieć jak to kiedyś było nie zaszkodzi:)

Timeless | 2015-09-26

Nie wspomnę ile razy czytałam. Ulubione wierze: Idzie Grześ, Cuda i dziwy, Rok i bieda, Dwa Michały. P. Jakub Kuźma odwalił kawał dobrej roboty. Ilustracje są wspaniałe.

Sandisme | 2011-08-31

Moja najukochańsza książka z dzieciństwa przeczytana tysiące razy "od deski do deski" :)

rodzynka89 | 2016-06-15
Na półkach: Dla Dzieci, Przeczytane