Wróżka

Tłumaczenie: Katarzyna Molek
Cykl: Saga rodu Montgomerych (tom 11)
Wydawnictwo: Da Capo
Wishes
Wróżka
dona

Przewrotna, uczuciowa wersja bajki o Kopciuszku dla dorosłych. Berni - egoistyczna milionerka, dzięki trzem mężom pławiąca się w luksusie - na skutek tajemniczego zbiegu okoliczności musi nagle pomagać bliźnim, a konkretnie uroczej, pulchnej i wiecznie głodnej Nelli, która wciąż tyje i tyje. Pozornie szczęśliwa, pędzi nieciekawe życie usługując ojcu i "złej" siostrze. Kiedy jednak pojawia się "książę z bajki" i obiektem jego uczuć staje się "Kopciuszek" Nelli, uczucia dwojga ludzi zostają poddane ciężkiej próbie. Samolubna Berni staje się dobrą wróżką. Czy uda jej się naprawić to, co bezmyślnie zniszczyła?

eve | 2014-01-11

Taka bajeczka z przewidzianym zakończeniem. Pozytyw za pokazanie, że kobieta o kształtach puszystych też może być kochana i podziwiana za swoje piękno zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne.

Adrianna | 2017-01-07

Los lubi płatać figle, przekonała się o tym główna bohaterka, która musiałam pomóc osobie, w typie takich jakimi zawsze gardziła. Boska, wracałam do niej kilka razy.

palalela | 2013-04-08
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 08 kwietnia 2013

Do 218 była ok, potem zrobiła się nudna i strasznie naciągana.

Evi91 | 2012-04-26
Przeczytana: 20 sierpnia 2010

"Przez moment pani Everett zastanawiała się ze zmarszczonym czołem, ale chwile potem jej twarz rozświetlił uśmiech." (Da Capo)

Marta | 2011-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2011

Lekka powieść, przyjemny styl pisania, książka dobra na odprężenie.

Justyna Ziółek | 2017-01-10
Przeczytana: 17 grudnia 2008