Wishes
Wróżka
dona

Przewrotna, uczuciowa wersja bajki o Kopciuszku dla dorosłych. Berni - egoistyczna milionerka, dzięki trzem mężom pławiąca się w luksusie - na skutek tajemniczego zbiegu okoliczności musi nagle pomagać bliźnim, a konkretnie uroczej, pulchnej i wiecznie głodnej Nelli, która wciąż tyje i tyje. Pozornie szczęśliwa, pędzi nieciekawe życie usługując ojcu i "złej" siostrze. Kiedy jednak pojawia się "książę z bajki" i obiektem jego uczuć staje się "Kopciuszek" Nelli, uczucia dwojga ludzi zostają poddane ciężkiej próbie. Samolubna Berni staje się dobrą wróżką. Czy uda jej się naprawić to, co bezmyślnie zniszczyła?

źródło opisu: opis własny

źródło okładki: Zdjęcie autorskie

eve | 2014-01-11

Taka bajeczka z przewidzianym zakończeniem. Pozytyw za pokazanie, że kobieta o kształtach puszystych też może być kochana i podziwiana za swoje piękno zarówno zewnętrzne jak i wewnętrzne.

Adrianna | 2017-01-07

Los lubi płatać figle, przekonała się o tym główna bohaterka, która musiałam pomóc osobie, w typie takich jakimi zawsze gardziła. Boska, wracałam do niej kilka razy.

palalela | 2013-04-08
Na półkach: Przeczytane, 2013
Przeczytana: 08 kwietnia 2013

Do 218 była ok, potem zrobiła się nudna i strasznie naciągana.

Evi91 | 2012-04-26
Przeczytana: 20 sierpnia 2010

"Przez moment pani Everett zastanawiała się ze zmarszczonym czołem, ale chwile potem jej twarz rozświetlił uśmiech." (Da Capo)

Marta | 2011-01-16
Przeczytana: 16 stycznia 2011

Lekka powieść, przyjemny styl pisania, książka dobra na odprężenie.

Kinga | 2018-05-18
Przeczytana: styczeń 2018