Płonący krzyż

Cykl: Tweed (tom 9)
Wydawnictwo: Amber
Cross of Fire
kosmateczka

Na bagnach koło Aldeburgha zostaje uduszona przyjaciółka Pauli Grey, współpracowniczki Tweeda. Następnej doby w Bordeaux w identyczny sposób ginie jeden z agentów Tweeda. Amerykański dziennikarz, Bob Newman, przylatuje do Francji, by odkryć straszliwą tajemnicę Bordeaux. Tymczasem kraj ogarnia fala rozruchów, organizowanych przez ludzi żądnych władzy. Rozjuszony motłoch wymachuje płonącymi krzyżami lotaryńskimi, domagając się wygnania z kraju cudzoziemców. Nad Francją i Europą zawisa groźba terroru.

jw23 | 2012-02-25
Przeczytana: listopad 2004

Dla mnie jedna z lepszych książek tego autora, warta uwagi.

tomasz | 2016-02-03
Na półkach: Przeczytane, POSIADAM, SENSACJA