Oddaj mi moje ciało!

Tłumaczenie: Mazan Maciejka
Cykl: Szkoła przy cmentarzu (tom 11)
Wydawnictwo: Da Capo
April ghouls` day
horror, młodzieżowa
Justyna

Maria ma nowe rolki. Vickie namawia przyjaciółkę, aby zorganizowały wyścig na korytarzu szkolnym. Podczas niebezpiecznego zakrętu jakiś cień zaczyna szeptać Marii do uszu, dziewczynka zbacza z trasy i przestaje nad sobą panować. Nagle wjeżdża w dyrektorkę i zamienia się z nią ciałami.

źródło opisu: okładka

źródło okładki: własne

Magdalena | 2015-06-17
Przeczytana: 17 czerwca 2015

Mnóstwo śmiechu. Pewnie każdy kiedyś chciał być kimś innym. Jednak tylko w szkole przy cmentarzu może zdarzyć się taka zamiana xD.
Polecam gorąco!

Booka | 2013-07-20
Na półkach: 2013 ◄, Przeczytane
Przeczytana: 20 lipca 2013

Jedenasty tom "Szkoły przy cmentarzu", oprócz oczywistej opowieści o strasznych, niemożliwych rzeczach, serwuje czytelnikowi pewien morał...
Czy zastanawialiście się kiedyś jak by to było wejść w ciało kogoś innego? Móc nie tylko być kimś innym, ale też móc robić to, czym ten ktoś zajmuje się na co dzień?
Pewnego dnia uczniowie "Szkoły przy cmentarzu" zastanawiali się nad tym samym. Kiedy Maria medina chwaliła się przyjaciołom swoimi nowymi rolkami, nawet nie przypuszczała, że coś się zmieni w jej życiu... I nigdy, przenigdy nie pomyślałaby, że będzie przemykać na rolkach... szkolnymi korytarzami. I to tuż przed samym nosem upiornej dyrektorki - Pani Morthouse... Wszystko się zmienia, gdy ulega namowom koleżanki Vicky...

Książkę czyta się szybko, jest interesująca. Jej minusem może być fakt, że czasami można się "nie połapać" w tym, która osoba jest którą w danym momencie.
Plusem jest ów wspomniany wcześniej morał, który najlepszy wydźwięk ma pod postacią cytatu z tej...

Malinowa | 2014-09-01
Przeczytana: 01 września 2014

Kiedyś nie miałam ochoty czytać tego tomu szkoły przy cmentarzu gdzyż nie przemawiała do mnie okładka. Ostatecznie dziś postanowiłam pójść do biblioteki i wyporzyczyć egzemplarz. Lektura okazała się być bardzo ciekaw. Od razu mnie pochłonęła. Genialna.

PABLOPAN | 2012-08-03

Kochałem całą serię.

Aurelia | 2012-11-11
Przeczytana: maj 2003

Bardzo ciekawa książka z małą nutką dreszczyku.

Marta | 2013-01-22

Moja ulubiona z całej serii Szkoły Przy Cmentarzu. ♥

coldlily | 2014-07-30

Pierwsza straszna książka w podstawówce :-)

Linka | 2011-07-13

Co tu dużo pisać...Genialna książka.Prosto napisana,zrozumiała,z dreszczykiem - polecam!

jittery | 2016-12-02
fantaghirooo | 2016-12-01