Tajemnica złowieszczego stracha na wróble

Tłumaczenie: Mira Weber
Cykl: Przygody Trzech Detektywów (tom 37)
Wydawnictwo: Siedmioróg
The Mystery Of The Sinister Scarecrow
farfallam

Przygody Trzech Detektywów to amerykańska seria książek kryminalnych dla młodzieży, które mają kilku różnych autorów (Robert Arthur - twórca postaci Trzech Detektywów, William Arden, Mary V. Carey, Nick West, Marc Brandel, Megan Stine & H. William Stine, G. H. Stone, William MacCay, Peter Lerangis), jednak sygnowane są nazwiskiem Alfreda Hitchcocka. Kilka książek serii wydanych tylko w Polsce napisało dwóch polskich autorów (Krystyna Boglar oraz Aleksander Minkowski).

PABLOPAN | 2012-10-15

Cała seria to świetne, trzymające w napięciu opowieści z dreszczykiem. Miło wspominam chwile poświęcone przygodom trzech detektywów. Polecam!

mononoke | 2010-06-17
Przeczytana: 2010 rok

tak jak wszystkie z dreszczem grozy

Patrycja | 2016-10-14
Przeczytana: 2013 rok